пʼятниця, 29 серпня 2014 р.

В дитячу.

В дитячу.

В дитячу.





Кухня.

Кухня.





Порівняння найвищих статуй світу

Порівняння найвищих статуй світу





Зубна щітка з камерою

Зубна щітка з камерою





Як вибрати шафу-купе в інтер'єрі. Частина 1.



Більшість людей, здійснюючи сьогодні ремонт у квартирі, заслужено віддають перевагу установкешкафов-купе, які відрізняються своєю практичністю і функціональністю.

Адже шафа-купе в інтер'єрі дозволяє значно заощадити простір кімнати за рахунок використання складних або розсувних дверей, а також він може мати практично будь-яку форму і завдяки багатому вибору дизайнерських рішень, шафа-купе підійде до будь-якого інтер'єру.

Тому досить часто люди задаються питанням, як вибрати шафу-купе і при цьому врахувати всі його плюси і мінуси.

При виборі шафи-купе слід звернути увагу на деякі важливі моменти. Ну, по-перше, потрібно визначитися з типом даної меблів це корпусний або вбудований шафа. Як правило, вбудовані шафи-купе в інтер'єрі встановлюються в кутку або в нішах, а їх задня і бічні стінки не видно або просто відсутні. У свою чергу, корпусний стоїть шафа буде мати всі стінки.

Також вирішуючи питання як вибрати шафу-купе потрібно вирішити, який ви хочете придбати шафу готовий або зроблений на замовлення. Наприклад, при покупці готового шафи ви заощадите час, який повинен піти на його виготовлення, а на замовлення вам не доведеться думати, чи впишеться він у інтер'єр квартири чи підійде він за розмірами.

По-друге, необхідно точно розрахувати розміри даного шафи, особливо його глибину. Взагалі не рекомендується робити досить глибокі шафи, так як ними не дуже зручно користуватися. Найбільш оптимальною глибиною вважається - 70см, а глибина розташованих полиць буде приблизно близько 50см.

По-третє, варто вирішити, що саме ви збираєтеся зберігати в цій шафі, а потім вибрати для себе найоптимальніший варіант розміщення ящиків, корзин та полиць. Але пам'ятайте, що чим більше полиць, тим менше буде висота кожної з них, тому потрібно бути акуратним і постаратися не переборщити.

Четверте, слід поставитися дуже уважно до вибору матеріалів, з яких будуть виготовлені двері, полки й корпус, якщо шафа-купе не вбудований, а також до профілю шафи-купе і системи ковзання.

Наприклад, корпусний шафа-купе в інтер'єрі коштує дорожче, ніж вбудований і буде займати більше місця. Але зате він є окремим предметом повноцінної меблів, що дозволяє переміщати його в потрібне вам місце або просто перевозити при необхідності.

Тому корпус для таких шаф-купе виготовляють з ДСП, ДВП та МДФ. Всі ці матеріали дуже міцні і мають величезний вибір кольорів. Найпоширеніший та до того ж дешевий варіант є шафа-купе з корпусом і стандартними полицями з ДСП.
Як вибрати шафу-купе в інтер'єрі. Частина 1.








Як вибрати шафу-купе в інтер'єрі. Частина 2



Якщо ви вже визначилися з вибором матеріалу для виготовлення шафи-купе в інтер'єрі, то можна перейти до питання як вибрати шафу-купе з гарними дверима. Так ось двері для шаф-купе виготовляються з матеріалів різної вартості: пластика, ротанга, ДСП, скла, дзеркала, металу і багатьох інших матеріалів. Звичайно, вибір матеріалу безпосередньо залежить від вашого інтер'єру і його призначення.

Наприклад, двері з дзеркала допоможуть візуально збільшити приміщення, металеві та пластикові підійдуть для гардеробної, а для шаф з книжками відмінно підійдуть скляні. Також не забуваєте, що матеріал для дверей буде впливати на вибір системи ковзання і вартість шафи.

І останнє на що обов'язково потрібно звернути увагу при питанні як вибрати шафу-купе це система ковзання і профіль. Так як від цього і буде залежати довговічність роботи вашої шафи.

Система ковзання в таких шафах являє собою спеціальну раму (профіль) двері з невеликими роликами і направляючими, по яких рухається сама двері. В основному профілі для дверей виготовляють з алюмінію або сталі. Але найпоширенішим вважається алюмінієвий, так як він більш довговічний, менше схильний до деформації і стійкий до вологості і корозії, але й коштує дорожче. А шафа-купе зі сталевими профілями буде коштувати трохи дешевше, але термін його служби буде менше.

Також існує два види систем ковзання це підвісна і опорна. Підвісна конструкція це коли двері кріпляться зверху, тобто висять на роликах і котяться по верхній рейці. Такі підвісні системи найчастіше виходять з ладу, тому вони мають якесь обмеження у виборі дверей - для них найкращим варіантом будуть легкі пластикові двері або ДСП.

А ось опорна конструкція це коли двері котиться по нижній рейці і зверху додатково кріпиться пластиковими роликами, які не дають їй випасти. Навантаження в такій системі йде більше на підлогу, а не на ролики, в результаті чого збільшується термін служби шафи. Тому ці системи є найбільш популярними у покупців.

Головне правило-не варто економити на розсувний системі і якості матеріалу при виборі шафи-купе в інтер'єрі. Інакше шафа постійно буде ламатися і прослужить недовго.
Як вибрати шафу-купе в інтер'єрі. Частина 2





Заварник для чаю

Заварник для чаю








Придивіться.. !

Придивіться.. !





http://ideikomforta. ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика